O nas

Firma ZHU EKO rozpoczęła działalność w 1996 roku, przy czym pierwszy punkt sprzedaży powstał w lutym 1997 r. Początki działalności były niełatwe. Była to bardzo trudna szkoła gospodarczych przedsięwzięć, zmuszająca do wielu wyrzeczeń, a także nauka pokonywania szeregu przeszkód i radzenia sobie z trudnościami, którym trzeba było sprostać, by móc skutecznie funkcjonować na rynku. 

Konsekwencja w realizacji wyznaczonych, kolejnych celów z czasem przyniosła sukces zawodowy i ekonomiczny. Duży wpływ na budowę pozytywnego wizerunku firmy ma podstawowa zasada działania, jaką jest wyjątkowa troska o klienta, w tym fachowe doradztwo, czemu sprzyjają wysokie zawodowe kompetencje zatrudnionych w EKO pracowników. Wysoka jakość świadczonych usług, stały rozwój firmy oraz rzetelność kupiecka to główne filary konkurencyjności rynkowej. 

Działalność w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej, wymaga stałego uczenia się, pomnażania już zdobytej wiedzy. Pracownicy firmy to głównie osoby młode, potrafiące ze sobą współpracować i tworzące zwartą grupę skutecznie dążącą do sukcesu. Takie działanie pozwoliło nam na osiągnięcie czołowej pozycji w sprzedaży wielu produktów.

Głównym profilem działalności ZHU EKO jest handel materiałami budowlanymi. Działa przede wszystkim na rynku lokalnym prowadząc trzy punkty sprzedaży detalicznej i hurtowej, zatrudniając ponad 25 osób. Sukcesywnie wzbogaca asortyment oferowanych wyrobów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Plany rozwoju przewidują założenie kolejnych sklepów, i tym samym poszerzenie zasięgu działania firmy.